KESİCİ TAKIM DERGİSİ

*************************************************************

IFİND UYGULAMASI SANDVİK COROMANT'IN TÜM ÇÖZÜMLERİNİ İÇERİYOR

Üretim desteğine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı

 

Yeni Ifind uygulaması Sandvik Coromant'ın tüm ürünlerini, hizmetlerini ve bilgilerini içeriyor.

video link: https://www.youtube.com/watch?v=wiZTDYPJ4sA

Talaşlı imalat sanayisine kesici takımlar, takımlama çözümleri ve iş bilgisi tedarik eden Sandvik Coromant, online olarak sunduğu hizmetleri şirketin yeni Ifind uygulamasında birleştirerek müşterilere, mühendislere ve tezgah operatörlerine imalat prosesleri hakkında sağlanabilecek en iyi desteği sunacak kullanıcı dostu bir seçenek veriyor.

Kolay erişilebilen çözümler günlük üretim işlemleri için büyük yardım sağlayabilir ve yeni Ifind uygulamasıyla Sandvik Coromant, her gün kullanılabilecek pratik bir yardım programı üzerinden ürünler, hizmetler ve bilgiler konusunda kapsamlı bilgiler sunuyor.

Sandvik Coromant'ta Dijital Program Yöneticisi Shabir Chagan şöyle diyor: “Ücretsiz Ifind uygulaması, Sandvik Coromant web sitesinin tüm içeriğiyle birlikte takım önerme uygulamasına, 30'un üzerinde yayın ve kataloğa ve 10 uygulamaya erişim olanağı sunuyor". “Mobil mağaza fonksiyonu ve Sandvik Coromant ile anında bağlantı kurma seçenekleri sayesinde kullanıcılar, seçimden kaynak sağlamaya kadar tüm takımlama sürecini sadece tek bir uygulamayı kullanarak yürütebilir.”

Ifind uygulaması üzerinden sunulan içerik ve işlemler arasında takım bilgileri, öneriler, bulunabilirlik bilgileri ve fiyatlar bulunuyor. Ayrıca, kullanıcılara sipariş takibi ve değişiklik işlemleri gibi önemli satın alma bilgileri de sunulacak. Mühendisler için CAD verileri ve 3D modeller sunulacak; ayrıca kesme değerleri, uygulama bilgileri, seminerler ve takım ve parça değişim bilgileri bulunacak.

Sandvik Coromant Ifind uygulaması iTunes App Store veya Google Play Store üzerinden indirilebilir.

Sandvik Coromant

Sandvik global endüstri mühendisliği grubunun bir parçası olan Sandvik Coromant endüstri standartlarını ve talaşlı imalat sanayisinin şimdi ve gelecekte ihtiyaç duyduğu yenilikleri yönlendiren üretim araçları, işleme çözümleri ve bilgi alanlarında liderdir. Eğitim desteği, kapsamlı Ar&Ge yatırımı ve güçlü müşteri ortaklıkları üretimin geleceğini değiştiren, önderlik eden ve yönlendiren işleme teknolojilerinin geliştirilmesini sağlar. Sandvik Coromant dünya genelinde 3100 adedin üzerinde patente sahiptir ve 8.500 üzerinde personel ile 150 ülkede faaliyet göstermektedir.
Daha fazla bilgi için www.sandvik.coromant.com adresini ziyaret edin veya sosyal medyadaki sohbetlere katılın.

***********************************************************************************************************************************

Sitede ara

© 2013 Tüm Hakları Saklıdır.