KESİCİ TAKIM DERGİSİ

HABERLER

 

 

WALTER AG YENİ TEKNOLOJİ MERKEZİNİ AÇTI

 

Stuttgart'taki AMB fuarı vesilesiyle Walter AG, sektörel basın mensuplarına şirket merkezi Tübingen'deki yeni Teknoloji Merkezini tanıttı. Walter burada metal işlemeye yönelik yüksek teknolojik çözümler geliştiriyor, test ediyor ve üretiyor.

Tübingen'deki yaklaşık 5.000 metrekarelik binada deneyim dünyası ve araştırma merkezi bir araya getirilmiştir. Burada tüm dünyadan müşteriler, ortaklar ve çalışanlar ile birlikte geleceğe yönelik çözümler üretilmektedir. "Müşterilerimiz günümüzde özel ihtiyaçları uyarınca geliştirilmiş, güvenilir iş süreçleri beklemektedir. Yeni Walter Teknoloji Merkezinde işleme prosesi geliştirmesine canlı olarak dahil olabilirler", sözleri ile Walter AG CEO'su Mirko Merlo yeni imkanları tanıtıyor. Yeni binanın resmi açılışı ise Ekim ayında uluslararası bir müşteri organizasyonu ile gerçekleşmiştir.

GÜHRİNG TÜRKİYE GELİŞİYOR

 

Gühring Takım Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1988 yılında Guhring oHG Almanya’nın bir kolu olarak Türkiye’de faaliyete başladı. 1988-2000 yılları arasında Gühring Almanya’dan yaptığı ithalatları Türkiye’de ki müşterilerine sundu.

·         Haziran 2000 de Gühring Almanya’nın lisansı altında Türkiye’de karbür takımların üretimi ve tekrar bilemem hizmetine başladı.

·         Temmuz 2001’de en son teknoloji ürünü olan kaplama tesisimiz faaliyete başladı.

·         2002-2004 yıllarında yapılan yatırımlarla üretim kapasitesi ve istihdam arttırıldı.

·         2008 yılında İzmir’de üretim ve kaplama tesisi kuruldu.

·         Halen 6 adet 5 eksenli CNC tezgahı, taşlama ve bileme tezgahları ile üretime devam etmektedir. Firmamız 3 ana birimden oluşmaktadır:

Firmamız 3 ana birimden oluşmaktadır:

·         Özel ve standart takım üretimi

·         Kaplama tesisi

·         Satış ve pazarlama birimi (ithalat-ihracat ve müşteri hizmetleri)

Uygulamaya özel bakım Gühring altyapısıyla

Uygulamada kullanılan takım tezgahları için uzman bakım gereklidir. Bu nedenle Gühring uygulamaya özel bakım hizmeti sunmaktadır:

·         130 teknik elemanımız, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize, kusursuz uygulamayla ilgili yerinde danışmanlık vermektedir.

·         Tüm dünya genelinde eşdeğer makineler ve tesisler üzerinde aynı standartta yeniden taşlama ve yeniden kaplama uygulamaları yapılmaktadır. Müşterilerimize, maksimum performans ve takım tezgahı ömrü sağlayan yeniden taşlama ve yeniden kaplama işlemlerine yönelik optimal orjinal Guhring kalitesiyle minimum yer değiştirme ve minimal yenileme ihtiyacı sunulmaktadır.

·         Takım Tezgahı Yönetim otomasyon sistemlerimiz ve Guhring Takım Tezgahı Yönetim Yazılımı olan GTMS, takım tezgahı depolama ve yönetim sürecine şeffaflık ve düzen getirir.

·         Müşterilerimizin takım tezgahı lojistiğine modüler tasarımlı Takım Tezgahı Yönetim konseptleri esnek ve bağımsız bir nitelik kazandırır.

 Takım tezgahı yönetimi/Dağıtım Sistemleri

Takım tezgahlarının yenilenmesi için yeniden taşlama

ve yeniden kaplama hizmeti

Takım tezgahı yönetimi/Sevk Sistemleri

Depolama ve kontrollü

takım tezgahı sevki için sevk sistemleri

Sitede ara

© 2013 Tüm Hakları Saklıdır.

Webnode tarafından desteklenmiştir.